Roman Ježek MAKLÉŘ MĚSÍCE

Kolín ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
777 293 566
r.jezek@reality11.cz
Kouřimská 115
Kolín 1 280 02
Home
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2020:makléř měsíce dubna

2018:makléř měsíce května, makléř měsíce června

2017:makléř roku - 7. místo

2016:nováček měsíce října, nováček měsíce listopadu

Hodnocení klientů

Pán Ježek je profesionál,svou činnost vykonává odpovědně s maximálním využitím zkušeností v oblasti prodeje nemovitostí.Jeho vystupování a přístup ke klientům je na nejvyšší úrovni.Poskytuje servis,který musí každého klienta uspokojit. Mohu z vlastní zkušenosti doporučit. Ivan Londin

Ivan Londin

Velká spokojenost, profesionální jednání, vstřícnost a v neposlední řadě ochota. Prodej dvou nemovitostí proběhl ke spokojenosti všech a to především zásluhou pana Ježka, kterému touto cestou ještě jednou děkujeme.

Hloušek Petr

Dobrý den, byli jsme velmi spokojeni, prodej RD proběhl velmi rychle k naší plné spokojenosti.

Lenka Došková

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT