Mgr. Radka Severová MAKLÉŘ MĚSÍCE

Liberec v Libereckém kraji Certifikovaný makléř
724 209 533
r.severova@reality11.cz
Lipová 103
Šimonovice 463 12
Liberecko
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Mgr. Radka Severová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 63449455.

Hodnocení klientů

Makléřka Radka Severová je zhmotněný zázrak! Je profesionální, milá, nápomocná a ukázalo se, že práce skvělé makléřky je jen půlka servisu, který svým zákazníkům nabízí. Nad rámec svého zaměstnání (u kterého je vidět, že je to zároveň i její koníček) ještě dokáže působit jako 'smírčí soudce', diplomat a psycholog v jednom. Díky ní a jejím schopnostem se pro mě nákup nemovitosti na Liberecku změnil v procházku růžovým sadem. Děkuji vám Radko! Srdečně, Fialová Fialová

Helena Kateřina Fialová

Velmi profesionální přístup, okamžitá reakce na jakýkoliv požadavek, rozumná provizní částka, mohu jen doporučit Pavel Ernest

Pavel Ernest

S paní makléřkou paní Severovou, jsme byli velmi spokojeni. Musím dokonce říct, že je to nejlepší makléřka, se kterou jsme se setkali. Cca 2 roky jsme sháněli chalupu k rekreaci, potkali jsme mnoho makléřů a setkali se s různými přístupy, nicméně kvalit paní Severové žádný z nich nedosáhl. Nemohu nevyzdvihnout přátelský přístup, otevřenost, skvělou komunikaci, rychlé jednání, vše nám bylo vysvětleno, všechny smlouvy jsme mohli připomínkovat, navrhované změny byly do smluv zakomponovány. Neplatili jsme žádné poplatky navíc, peníze za nemovitost jsme dávali do zástavy k advokátovi...po celou dobu byla paní Severová kdykoliv k zastižení, na telefonáty, sms zprávy i e-maily reagovala okamžitě...Nemohu než chválit a doporučovat!

Alžběta Kotková

Více hodnocení

Moje reference

Prodej bytu 3+kk, 91 m2, zahrada, Eliášova, Česká Lípa

Prodej bytu v OV, 75 m2, lodžie, 5. NP, Špičák - Česká Lípa

Prodej dvojgaráže, elektřina, sekční vrata-Kristiánov, Liberec

Prodej pozemku 1.491 m2, Jistebsko-Pěnčín u Jablonce nad Nisou

Prodej bytu 2+kk 55 m2 + garáž, Nádvorní, Liberec-Rochlice

Prodej pozemku, výměra 18.968 m2, Doksy-Staré Splavy

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT