Mgr. Radka Severová

Liberec v Libereckém kraji Certifikovaný makléř
724 209 533
r.severova@reality11.cz
Lipová 103
Šimonovice 463 12
Mgr. Radka Severová
Číslo účtu pro složení záloh
1116921025 / 3030
Air bank
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Mgr. Radka Severová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 63449455.

Hodnocení klientů

S paní Severovou se nám opravdu velice dobře spolupracovalo. Její lidský přístup, profesionální jednání a velká ochota vše dotáhnout do konce k naší spokojenosti. Po těchto zkušenostech vřele doporučuji její služby. Je super.

Miloslava Michlová

S paní Severovou byla radost spolupracovat. Byla velice ochotná, její přístup byl profesionální a lidský zároveň. Všem její služby vřele doporučuji. S pozdravem, Martin Lamač.

Martin Lamač

Makléřka Radka Severová je zhmotněný zázrak! Je profesionální, milá, nápomocná a ukázalo se, že práce skvělé makléřky je jen půlka servisu, který svým zákazníkům nabízí. Nad rámec svého zaměstnání (u kterého je vidět, že je to zároveň i její koníček) ještě dokáže působit jako 'smírčí soudce', diplomat a psycholog v jednom. Díky ní a jejím schopnostem se pro mě nákup nemovitosti na Liberecku změnil v procházku růžovým sadem. Děkuji vám Radko! Srdečně, Fialová Fialová

Helena Kateřina Fialová

Více hodnocení

Moje reference

Prodej RD 4+1, zahrada 855 m2, Vilémov u Šluknova

Prodej bytu 2+1, 53 m2, Velké Hamry

Prodej bytu v OV, 2+1, 62 m2, zahrada, balkon-Česká Lípa

Byt 2+1, 54 m2, OV, 2.NP, Cvikov

Prodej bytu v cihlovém domě 2+kk, OV, 48 m2, lodžie, 3. NP, zahrada - Liberec

Prodej RD 4+1, sklep, podkroví, půda, zahrada 903 m2, Zdislava, okres Liberec

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT