RealityTown POBOČKA MĚSÍCE

Hl. m. Praha
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

602 462 080
guntherova@reality11.cz
Krkonošská 2001/16
Praha 2 120 00
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Michaela Güntherová, BA (Hons)
602 462 080
guntherova@reality11.cz

Majitel realitní kanceláře

Reality Town s.r.o.
Krkonošská 2001/16
Praha 2 - Vinohrady 120 00

zastoupena: Michaela Güntherová BA (Hons)
IČ: 24204382
DIČ: CZ24204382

Tato kancelář reality11.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Velmi příjemná, ochotná. Vše zařídí za Vás a včas na termíny. Klienty umí přesvědčit a je uvěřitelná. Velmi dobrá spolupráce, doporučuji i Vám!!!

Pokorná Kateřina

Děkuji paní Michaele Guntherové za profesionální i odborný přístup, se kterým mě provázela po celou dobu prodeje bytu v Praze Nových Butovicích. Dokázala se vším poradit a případné nejasnosti vyřešit. Nic nebyl problém a její slovo vždy stoprocentně platilo. Ještě jednou děkuji a mohu jedině doporučit. Zdeněk Nosek

Zdeněk Nosek


Makléři pobočkyNastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT