Naši makléři

Doba se mění a i obchody s realitami se dělají jinak než se dělaly v r. 1992, v r. 2000 a dokonce i jinak než se dělaly v r. 2010. Máme za sebou úspěšnou historii, ale zároveň jsme prosazovateli moderních trendů a nástrojů efektivního prodeje nemovitostí v našem realitním regionu. 

 Naši makléři dodržují etický kodex a průběžně se vzdělávají především v oblastech obchodních dovedností, právního přehledu, znalosti trhu, nových trendů marketingu - fotografování, videoprohlídky, facebook, youtube, a dalších oblastech, které jsou klíčové pro kvalitní výkon jejich činnosti.

Ing. MARTIN HAVRÁNEK

Již přes 20 let pracuji jako realitní makléř v oblasti Bystřice pod Hostýnem, Holešova a okolí.

Při své práci stavím na znalostech stavebního inženýra, dlouholetých zkušenostech v oboru a morálních přesvědčeních vycházejících z víry.

Mám za sebou vedení čtyř makléřských kanceláří, organizaci developerských zakázek a stále se věnuji investování do nemovitostí v rámci firemního portfolia. Jsem držitelem certifikátu Oceňování nemovitostí  a stále se vzdělávám v podobě mnoha kurzů. Ke svým klientům jsem důsledný, vždy se snažím být otevřený a vše srozumitelně vysvětlit. Chci ať se při naší spolupráci cítíte bezpečně, informovaně a že spolupracujete s poctivým člověkem.

MARTIN VEČEŘA

Oboru obchodu s nemovitostmi se věnuji již mnoho let a od počátku sve kariéry pracuji v RK Heureka. 

Vycházím ze svých zkušeností, ale s každým klientem jednám individuáně. Při prodeji nemovitostí tak zajistím                                             veškeré úkony a jsem vám plně k dispozici.  Spolu s Martinem Havránkem jsem spolumajitel firmy věnující se investicím do nemovitostí. 

ONDŘEJ HAVRÁNEK

Od roku 2010 se úspěšně pohybuji v oblasti realit. Soustředím se na Zlínský a Olomoucký kraj. Záleží mi na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klientů.

Dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. Mám rád svou práci, rodinu a rád sportuji - hraji závodně stolní tenis, rekreačně tenis a kolo. Rád piji dobrou kávu a mám rád kolem sebe pozitivní lidi.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT