Naše služby pro Vás

Prodej nemovitostí

Máte zájem prodat svou nemovitost bezpečně a bez starostí? Náš tým makléřů vám pomůže. Vyslechneme si Vás a společně najdeme cestu k prodeji nemovitosti dle Vašich představ.

Služby pro kupující

Potřebujete pomoci s koupí nemovitosti na bydlení nebo jako investici? Máme širokou databázi kontaktů v našem regionu i po celé České republice. Určitě Vám tak ušetříme čas i peníze.

Záloha na kupní cenu

Vyžadujete peníze ihned? Do 48h zajistíme prostředky na zálohu kupní ceny. Samozřejmě rychle a diskrétně zpracujeme veškerou dokumentaci.

Výkup nemovitostí

Dostali jste se do tíživé situace a potřebujete jednat co nejrychleji? Jsme odborníci i v této oblasti. Vykupujeme nemovitosti zatížené dluhem či exekucí.

Ocenění nemovitostí

Potřebujete nemovitost ocenit pro účely dědického řízení či kvůli platbě daně z nabytí nemovitostí? Naši certifikovaní makléři Vám pomůžou. Máme za sebou přes 6.500 znaleckých posudků a 1.100 ocenění pro banky.

Zajištění hypotéky a financování

Naše hypoteční specialistka Vám u banky domluví ty nejlepší podmínky hypotéky a po celou dobu vyřizování Vám bude nápomocná.

Energetické průkazy, štítky, audity, posudky

V naší kanceláři Vám poskytneme i konzultace energetických dotací, vyhotovíme energetické průkazy, štítky, audity a posudky.

Přepisy energií

Při prodeji či koupi nemovitosti Vám pomůžeme s přepisem energií. Řešíme také úsporu na energiích a vybíráme pro Vás na míru ty nejvýhodnější dodavatele.

Právní poradenství

Již mnoho let externě využíváme právní poradenství a to především v komplikovaných případech. Spolupracujeme s lidmi, kterým věříme.
+950 mil. Hodnota prodaných nemovitostí
+28Let zkušeností
+8500Spokojených klientů
+5000Prodaných nemovitostí
+30Poptávek měsíčně

Makléři RK Heureka

Proč si vybrat nás

Dlouholetá zkušenost

Od roku 1992 za více než 25 let naší činnosti v oboru Obchody s nemovitostmi máme za sebou přes 5 000 prodaných či pronajatých nemovitostí v celkovém objemu přes 950 mil. Kč.

Specializace na náš region

Na základě dlouholetého působení je nám oblast Zlínského a Olomouckého kraje dobře známa. Sami makléři v těchto regionech žijí a zúčastňují se společenského dění.

Vzdělávání a odbornost

RK Heureka dodržuje etický kodex a její makléři se průběžně vzdělávají v nejrůznějších oblastech. Ať už to jsou dovednosti obchodní, právní znalost či aplikace nových marketingových trendů.

Spolupráce s R11

Strategickým partnerem RK Heureka je REALITY 11. Díky této spolupráci přinášíme klientům širší škálu inzerce a možnost prostřednictvím naší kanceláře prodávat či kupovat nemovitosti kdekoli v ČR.

Kroky spolupráce

Seznámení se

Ať už potřebujete jakoukoliv pomoc či radu týkající se nemovitostí, bude pro nás velmi důležité si vzájemně porozumět. Před navázáním spolupráce si vyslechneme Vaše potřeby i přání. Seznámíme Vás s bližším postupem a kroky, které jsou při úkonu s nemovitostí nezbytné. Poskytneme Vám odhad ceny, kontrolu právních vad nemovitosti či energetickou náročnost nemovitosti.

Konkrétní kroky k cíli

Zde už se jednotlivé kroky liší a záleží na řešeném problému. Ať už tedy nemovitost kupujete nebo prodáváte, navrhneme Vám optimální strategii. U prodeje využijeme homestaging, profesionální nafocení, natočení i poutavou textaci k inzerci nemovitosti. Pro kupující využíváme především širokou databázi kontaktů.

Předání nemovitosti

Závěrečným bodem je zaslání podkladů advokátům k vytvoření smluv, jejich odsouhlasení a podepsání. Následně Vám pomůžeme s vložením zástavních smluv na katastrální úřad, čerpáním kupní ceny do advokátní úschovy, kontrolou přepisu nemovitosti na nového vlastníka, domluvením termínu předání nemovitosti a přípravou plných mocí k přepisu energií.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT