Prodej pozemku, Pro bydlení, 899 m2

Bělotín, okres Přerov, Olomoucký

988 900 Kč
+provize RK 70.000kč
ID
24021
Plocha
899 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Martin Večeřa, RK Heureka
Martin Večeřa, RK Heureka
603 254 723
vecera@reality11.cz
RK Heureka
Obchodní 1575
Bystřice pod Hostýnem 768 61
Zobrazit všech
28 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Ve výhradním zastoupení obce Bělotín si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji atraktivní stavební pozemky v k.ú. Bělotín, obci Bělotín, okres Přerov, s následujícími výměrami:

plocha A- 1.483m²
plocha B- 927m²
plocha C- 1.031m²
plocha D- 899m²
Dle platného územního plánu se jedná o zastavitelnou plochu SV v ploše smíšené obytné – venkovské, přípustné využití: max. výška zástavby RD -2.NP + podkroví, podíl zastavěné plochy do 30%.

K pozemku vede asfaltová příjezdová cesta, veškeré inženýrské sítě jsou v blízkosti pozemku. Pozemky jsou mírně svažité, slunné, s nádherným výhledem do otevřené krajiny. V bezprostředním sousedství jsou novostavby RD, pozemky navazující ze 3 stran jsou nestavební, což zaručuje ještě větší soukromí.

Původně stály na pozemcích hospodářské stavení, které byly odborně odstraněny, přesto se mohou v zemi nacházet pozůstatky původního napojení. Na pozmku A a B se nachází studna, na pozemku C odvodňovací šachta, mezi hranicemi pozemků AB/CD vedou sloupy s vysokým napětím.

Nejmenší přípustná výše nabízené ceny je stanovena na 1100,- Kč/m². Prodejní cena je uvedena bez provize pro RK, která činí 70 000Kč a bude hrazena kupujícím při uzavření Rezervační smlouvy v rámci výběrového řízení Pro prodej všech pozemků bude použita obálková metoda, tj. metoda jednorázového shromáždění písemných nabídek konkrétních kupních cen za jednotlivé pozemky, na veřejném zasedání zastupitelstva Obce Bělotín, které proběhne v roce 2022 (termín bude upřesněn).

Bělotín je obec ležící v okrese Přerov. Žije zde 1825 obyvatel. V roce 2019 byl Bělotín vyhlášen vesnicí roku 2019 Olomouckého kraje. Je zde veškerá občanská vybavenost – MŠ, ZŠ I. a II. stupeň se školní družinou, tělocvičnou a dalšími sportovišti. Je zde k dispozici zdravotní péče, pošta, potraviny, sběrný dvůr, holičství a kadeřnictví, dvě hospody a tři obchody, Domov seniorů, motorest. Bělotín je napojena na dálnici D1. Dojezdová vzdálenost do Ostravy cca 35 min, do Olomouce cca 30 min.

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda právě tento pozemek může být ten pravý pro stavbu Vašeho vysněného domu!

Veškeré informace na vyžádání u makléře, jsem Vám kdykoliv k dispozici na tel. 603 254 723 Ev. číslo: 24021.

Mapa

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT