Prodej komerčního objektu, Výroba, 904 m2

Bystřice pod Hostýnem, okres Kroměříž, Zlínský

6 200 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
24101
Užitná plocha
904 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
3
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ano
Ing. Martin Havránek, RK Heureka
Ing. Martin Havránek, RK Heureka
603 527 858
m.havranek@reality11.cz
RK Heureka
Obchodní 1575
Bystřice pod Hostýnem 768 61
Zobrazit všech
19 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej komerčního areálu, umístěného v centru Bílavska, místní části města Bystřice pod Hostýnem. Budova díky své poloze a začlenění v územním plánu nabízí možné využití - občanská vybavenost, stravování, ubytování, drobná výroba a služby, doplňkové bydlení. Po změně územního plánu lze příp. realizovat bytový projekt.

Objekt je 3 podlažní, v přízemí se nachází kuchyň s restaurací a zázemím o ploše 228 m², obchod se samostatným vstupem a zázemím o ploše 67 m² a technická část (garáže, kotelna, stodola) o výměře 179 m². V patře je funkční obývaný byt 2+1 o výměře 72 m² (2 místnosti, kuchyňský kout, zádveří, šatna, koupelna s WC) a bývalý společenský sál s výměrou 116 m². Půdní prostor nově vznikl vytvořením nové střešní nástavby a umožnuje vestavbu obytného podkroví, poskytuje plochu 215 m².

Dům odpovídá svému stáří cca 100 let, je průběžně udržován, v poslední době došlo ke stavebnímu zhodnocení: nová střecha nad 2/3 areálu, podřezání hlavní stěny, výměna vstupních dveří do objektu a oken v bytě, výměna kotle na dřevo se zplynováním, apod. Vytápění je ústřední centrálním kotlem na dřevo, lokálně krbem v restauraci a krbovými kamny v bytě. Objekt je napojen na elektřinu 220/380, vodovod z obecní studny a odpady jsou svedeny do jímky s přepadem.

Užitná výměra všech ploch v objektu je cca 904 m², k objektu dále patří uzavřený dvůr o výměře cca 803 m², který umožňuje vlastní parkování příp. vytvoření venkovního posezení, ze dvora jsou též přístupné garáže a skladovací stodola. Zastavěná plocha budovy je cca 650 m², pozemek celkem 1.453 m². V případě zájmu je možné koupí rozšířit areál o další navazující pozemek o výměře 750 m², příp. dalších cca 800 m² lze užívat se souhlasem Správy železnic. Celková plocha pozemku k užívání by tedy dosáhla výměry cca 3.000 m². Ev. číslo: 24101.

Mapa


Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT