Prodej pozemku, Pro bydlení, 421 m2 video

Hranická, Hranice, okres Přerov, Olomoucký

940 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
26150
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
421 m2
Ing. Martin Havránek, RK Heureka
Ing. Martin Havránek, RK Heureka
725 392 884
rkheureka@reality11.cz
RK Heureka
Obchodní 1575
Bystřice pod Hostýnem 768 61
Spustit video
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji výjimečný stavební pozemek o rozloze 421 m² v atraktivní a klidné lokalitě Hranic - Drahotuše, která spojuje venkovský poklid s moderními výhodami městské infrastruktury.

Tento unikátní pozemek je ideální pro výstavbu řadového rodinného domu přímo na uliční čáře, s maximálním využitím prostoru a soukromím. Uzemním plánem je umožněna výstavba buď menšího přízemního domu či prostorného rodinného domu o dvou nadzemních podlažích a s obytným podkrovím, bydlení lze kombinovat i s podnikáním (kancelář obchůdek, apod. tzv. občanská vybavenost).

Výhody pozemku a lokality:

Kompletní občanská vybavenost - v dosahu 5 minut chůze do centra obce: školy (mateřská, základní 9-tiletka), moderní profi tělocvična, zdravotnické služby (lékař pro dospělé, děti, zubař), pošta, knihovna a prodejna s potravinami, což vše usnadní vaše každodenní potřeby.

Inženýrské sítě - jsou na hranici pozemku. k dispozici vodovodní řád, kanalizační řád, elektřina, plyn, zpevněné přístupové cesty z obou stran pozemku.

Přátelské sousedství bez rizika sociálně vyloučených lokalit, v blízkosti dětské hřiště, hospůdka, rybník a lesík.

Výborná dopravní dostupnost - železniční stanice, autobusové linky a začlenění do systému MHD v Hranicích.

V Drahotuších je rozvíjející se výstavba rodinných domů, což svědčí o rostoucím zájmu o klidné a harmonické bydlení v této lokalitě.


Tento pozemek nabízí ideální příležitost pro ty, kteří hledají místo pro realizaci svého vysněného domova s výhodami, které přináší život v Hranicích. Představuje perfektní kombinaci poklidného venkovského života s výhodami městské infrastruktury.

Nezmeškejte šanci stát se součástí této výjimečné komunity. Navštivte webové stránky nemovitosti na martin-havranek.cz/nabidka-nemovitosti/pozemek-hranice/, najdete tam detaily, informace a spoustu dalších fotografií. Kontaktujte nás pro další informace a domluvte si prohlídku tohoto jedinečného pozemku ještě dnes. Ev. číslo: 26150.

Mapa


Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT