Prodej pozemku, Pro bydlení, 421 m2 video

Hranická, Hranice, okres Přerov, Olomoucký

1 090 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
26150
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
421 m2
Ing. Martin Havránek, RK Heureka
Ing. Martin Havránek, RK Heureka
603 527 858
m.havranek@reality11.cz
RK Heureka
Obchodní 1575
Bystřice pod Hostýnem 768 61
Spustit video
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji výjimečný stavební pozemek o rozloze 421 m² v atraktivní a klidné lokalitě Hranic - Drahotuše, která spojuje venkovský poklid s moderními výhodami městské infrastruktury.

Tento unikátní pozemek je ideální pro výstavbu řadového rodinného domu přímo na uliční čáře, s maximálním využitím prostoru a soukromím. Uzemním plánem je umožněna výstavba buď menšího přízemního domu či prostorného rodinného domu o dvou nadzemních podlažích a s obytným podkrovím, bydlení lze kombinovat i s podnikáním (kancelář obchůdek, apod. tzv. občanská vybavenost).

Výhody pozemku a lokality:

Kompletní občanská vybavenost - v dosahu 5 minut chůze do centra obce: školy (mateřská, základní 9-tiletka), moderní profi tělocvična, zdravotnické služby (lékař pro dospělé, děti, zubař), pošta, knihovna a prodejna s potravinami, což vše usnadní vaše každodenní potřeby.

Inženýrské sítě - jsou na hranici pozemku. k dispozici vodovodní řád, kanalizační řád, elektřina, plyn, zpevněné přístupové cesty z obou stran pozemku.

Přátelské sousedství bez rizika sociálně vyloučených lokalit, v blízkosti dětské hřiště, hospůdka, rybník a lesík.

Výborná dopravní dostupnost - železniční stanice, autobusové linky a začlenění do systému MHD v Hranicích.

V Drahotuších je rozvíjející se výstavba rodinných domů, což svědčí o rostoucím zájmu o klidné a harmonické bydlení v této lokalitě.


Tento pozemek nabízí ideální příležitost pro ty, kteří hledají místo pro realizaci svého vysněného domova s výhodami, které přináší život v Hranicích. Představuje perfektní kombinaci poklidného venkovského života s výhodami městské infrastruktury.

Nezmeškejte šanci stát se součástí této výjimečné komunity. Navštivte webové stránky nemovitosti na martin-havranek.cz/nabidka-nemovitosti/pozemek-hranice/, najdete tam detaily, informace a spoustu dalších fotografií. Kontaktujte nás pro další informace a domluvte si prohlídku tohoto jedinečného pozemku ještě dnes. Ev. číslo: 26150.

Mapa


Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT