Reference

Hanákovi

Před časem jsme kupovali byt v Bystřici p.H. Koupi nám zprostředkovala RK Heuréka včetně veškerého servisu - smlouvy, úschova financí, právní servis, převody elektřiny a plynu na výhodnějšího dodavatele ap. Při prodeji bytu v Mladé Boleslavi nám p. Havránek doporučil spolehlivou RK v místě bydliště a byl nápomocen s vypracováním smluv. Totéž nám zajišťoval při prodeji bytu matky v Novém Jičíně. RK Heuréka provádí svou práci spolehlivě, profesionálně a perfektně. S prací RK a přístupem p. Martina Havránka jsme byli velmi spokojeni.

Jana Zítová

Chci velmi poděkovat za Váš příjemný lidský a profesionální přístup!! Jsem krátce v penzi a za můj život je toto první dům, který jsem koupila. Neměla jsem s tím žádné zkušenosti. Dohodnuté termíny byly vždy dodrženy, i když vzhledem ke vzdálenosti do Prahy to nebylo vždy jednoduché. Vždy jste mi dobře poradil a na mé dotazy ochotně odpovídal. Pohladilo mne to po duši :)) Budu Vás doporučovat!! S pozdravem a poděkováním.

Skřivánek

Obrátila jsem se na jednoho sympatického realitního makléře jménem Martin Večeřa. Tento sympaťák převzal problém naší rodinky do svých rukou. A pak už šlo vše velmi rychle. Velký dík Martinu Večeřovi, který nám s ochotou a trpělivostí vyhledal, nabídl a zprostředkoval všechny možnosti a varianty a dokonce i některé navíc. Svými znalostmi a vstřícností přispěl k pohodovému průběhu tak zásadního kroku. Přeji všem, kteří přijdou po nás, aby měli také jen dobré zkušenosti.

Ing. Pavel Štajnrt

Martinovy zkušenosti v realitní branži jsme využili hned 2x, nejprve když jsme prodávali náš byt, kdy jsme jej díky němu v nelehké době realitní krize prodali za maximálně možnou cenu a pak také při nákupu nemovitosti s mnoha vlastníky, kde nám Martin poskytnul nadstandardní podporu při hledání ztracených zahraničních spolumajitelů. Díky jeho pečlivému přístupu jsme se vyhnuli možným komplikacím v budoucnu.

Míčkovi

S panem Ondřejem Havránkem jsme spolupracovali při prodeji našeho bytu v Kroměříži. Oceňujeme hlavně jeho ochotu a flexibilitu v jakémkoliv čase řešit prodej našeho bytu a odpovídat na naše dotazy přímým osobním kontaktem, telefonicky, emailem. Jeho přístup byl vždy na profesionální úrovni. Prodej našeho bytu se prodal díky jeho usilovné a trpělivé práci a ještě jednou mu mnohokrát děkujeme. Vřele doporučujeme pana Ondřeje Havránka i ostatním zákazníkům.

MUDr. Zuzana Heinzová

Služeb Ing. Martina Havránka jsem se rozhodla využít při prodeji rodinné vily v Bystřici pod Hostýnem, na základě referencí známých a také vzhledem k tomu, že vím, že je velmi dobře obeznámen s regionem, kde působí již dlouho. Narazila jsem na profesionální jednání s respektem k individuálním požadavkům a nadstandardním přístupem. Celá transakce proběhla rychle a vzhledem k tomu, že se jednalo o atypickou nemovitost bez problémů. Realitní kancelář pana Ing. Havránka mohu doporučit.

Válkovi

Chtěli bychom poděkovat, Vám pane Havránku za slušný a profesionální přístup, při prodeji našeho bytu. Jednání, při kterém jste za nás vše vyřídil, všechny dotazy vždy zodpověděl a vysvětlil, bylo rychlé a efektivní. Prodej jsme svěřili do Vašich rukou na doporučení kamaráda, který nás upozornil na Vaší kvalitní práci a slušné jednání. Ještě jednou děkují spokojení klienti.

Mgr. Jiří Hanák

Po špatných zkušenostech, které má naše rodina s realitními kancelářemi, jsme hledali důvěryhodného a poctivého realitního makléře s profesionálním přístupem, který by nám pomohl prodat byt a koupit dům na novém místě. Martin Havránek nás celým procesem provedl bez zbytečných stresů. Díky jeho pečlivosti jsme si byli jistí, že nic nezanedbá. Jeho přístup byl lidský a velmi osobní. Předložil nám velkou šíři možností jak vyřešit naše bydlení a pomohl nám cenou radou. Jako profesionála s bohatými zkušenostmi jsme ho doporučili dalším příbuzným, kteří byli s jeho službami také spokojeni.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT