Zpět Profil pobočky:
RK Heureka

RK Heureka

Osvědčená realitní značka
už více než 30 let

Působíme ve Zlínském a Olomouckém kraji

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte nás
Člen Realitní Komory ČR

Naše služby pro Vás

Prodej nemovitostí

Záloha na kupní cenu

Výkup nemovitostí

Ocenění nemovitostí

Zajištění hypotéky a financování

Energetické průkazy, štítky, audity, posudky

Přepisy energií

Právní poradenství

Nejnovější nemovitosti v naší nabídce

RK Heureka a naši makléři

RK Heureka vznikla v r. 1992 a během této dlouhé a úspěšné existence se z ní stala „Osvědčená realitní značka“. Osobně působíme nejčastěji ve Zlínském a Olomouckém kraji. S našimi realitními partnery R11 jsme však schopni prodat či koupit nemovitost kdekoli v ČR.

28let zkušeností
+4,5 mldHodnota prodaných nemovitostí
+7500Spokojených klientů
+3000Prodaných nemovitostí
+30Poptávek měsíčně

Reference

MUDr. Zuzana Heinzová

Služeb Ing. Martina Havránka jsem se rozhodla využít při prodeji rodinné vily v Bystřici pod Hostýnem, na základě referencí známých a také vzhledem k tomu, že vím, že je velmi dobře obeznámen s regionem, kde působí již dlouho. Narazila jsem na profesionální jednání s respektem k individuálním požadavkům a nadstandardním přístupem. Celá transakce proběhla rychle a vzhledem k tomu, že se jednalo o atypickou nemovitost bez problémů. Realitní kancelář pana Ing. Havránka mohu doporučit.

Skřivánek

Obrátila jsem se na jednoho sympatického realitního makléře jménem Martin Večeřa. Tento sympaťák převzal problém naší rodinky do svých rukou. A pak už šlo vše velmi rychle. Velký dík Martinu Večeřovi, který nám s ochotou a trpělivostí vyhledal, nabídl a zprostředkoval všechny možnosti a varianty a dokonce i některé navíc. Svými znalostmi a vstřícností přispěl k pohodovému průběhu tak zásadního kroku.

Jana Zítová

Chci velmi poděkovat za Váš příjemný lidský a profesionální přístup!! Jsem krátce v penzi a za můj život je toto první dům, který jsem koupila. Neměla jsem s tím žádné zkušenosti. Dohodnuté termíny byly vždy dodrženy, i když vzhledem ke vzdálenosti do Prahy to nebylo vždy jednoduché. Vždy jste mi dobře poradil a na mé dotazy ochotně odpovídal. Pohladilo mne to po duši :))

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT