Reference

" Chtěla bych poděkovat panu Vališovi a realitní kanceláři Reality11 - RSH BEROUN za pomoc při koupi domu v Cerhovicích. Jako naprostý laik v této oblasti jsem ocenila zejména empatický a trpělivý přístup a naprostou profesionalitu pana Vališe, kdy mi pomohl i s hypotečním úvěrem a přepisem energii. Jsem velmi vděčna, že máme konečně s rodinou své vysněné bydlení."

"Dobrý den, rad bych poděkoval realitní kanceláři RSH Beroun a hlavně maklerce paní Machovcove za rychle zprostředkování a rychlý prodej bytu po rodičích. Dochvilnost, vstřícnost, ochota, kdykoli k zastižení, spolehlivost a férové jednání. Mohu jen doporučit. S pozdravem Jiri B."

Janička je jednička ????

Zdenek

Pohotove služby, bezproblemove jednaji a profesionální přístup. Mohu doporučit.

Ludmila Baštová

Velmi milé a ochotné jednání. Skvělý přístup a komunikace. Děkuji za služby

Radová Tereza

Dobrý den, ráda bych chtěla poděkovat vašemu zaměstnanci panu Bretschneiderovi. Zprostředkoval mě pronájem bytu velmi rychle a je s ním skvělá spolupráce. Můžu ho všem doporučit. Děkuji Šimková Jaroslava

Jaroslava Šimková

Velmi slušný přístup ke klientovi, ochota a pomoc, komunikace s ním výborná.Pána vřele doporučuji, pomůže a vyřídí vše. Profesionální přístup a znalost v oboru je na prvním místě. Velice děkuji za jeho služby.

Simona Vejnárková

Více hodnocení