Pod křídly zkušených

10 důvodů proč s jednou RK

Kouzlo úspěšného prodeje tkví ve výběru jednoho partnera

1) Větší důvěryhodnost

Pokud se Vaše nemovitost objeví na jednom serveru vícekrát, působí dojmem, že se jí nedaří prodat a majitel se jí chce zbavit. Pokud nemovitost nabízí více kanceláří, neznamená to, že bude inzerovaná na více místech, ale že bude inzerovaná vícekrát ve stejných médiích a často ještě s jinými parametry (cena, plocha atd).

2) Komunikace

Při komunikaci s jedním makléřem máte pod kontrolou jednotnou strategii prodeje. Víte, kdo provází klienty na prohlídku Vaší nemovitosti. Komunikujete pouze s jedním obchodníkem, šetříte tím svůj čas a náklady. K jednomu makléři si získáte osobnější vztah a důvěru, která je pro úspěch obchodu nenahraditelná.

3) Motivace makléře

Věnuje Vám více svého času i vynaložených prostředků, protože je motivován penězi. V případě, kdy není ohrožován konkurencí, má větší jistotu budoucího zisku, a tím zvyšuje úsilí a finanční investice do propagace nemovitosti. Spolupracuje s ostatními RK, pokud mají vážného zájemce.

4) Informace

Makléř Vás pravidelně informuje o stavu prodeje, zasílá statistiky o návštěvnosti inzerátu. Tato data nejsou ničím zkreslena, jelikož všichni, kteří projevili zájem o Vaši nemovitost, kontaktovali právě Vašeho makléře. Máte přehled o všech potenciálních klientech a znáte výsledek jejich zájmu. Snadno a přesně tak lze určit další strategii prodeje.

5) Cena

Makléř Vás nenutí do bezdůvodného snižování ceny vlivem rivality s jinou RK. Snaží se prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a Vy jste ušetřeni desítkám telefonátů dalších makléřů, kteří by tlačili Vaši prodejní cenu dolů.

6) Topování inzerce

Větší možnost investice do propagace Vaší nabídky znamená pravidelné „topování“ na nejnavštěvovanějších realitních portálech v ČR. Vaše nabídka se objeví minimálně 1x týdně na prvním místě v nabídce na realitních serverech.

7) Kvalita makléře

Ti nejkvalitnější profesionálové uzavírají výhradní smlouvy o spolupráci, pracují s poptávkou a díky tomu logicky i úspěšně prodávají. Kvalitní makléř je průvodcem a rádcem při prodeji Vaší nemovitosti.

8) Délka smluvního vztahu

S námi můžete uzavřít smlouvu i na krátkou dobu, abyste si vyzkoušeli práci makléře a jeho snahu prodat. Pokud budete spokojeni, můžeme naši spolupráci prodloužit.

9) Práce s poptávkou

Makléř není stresován amatérskými zásahy konkurence a spoléhá na svou osvědčenou strategii. Nepřivádí na prohlídky každého realitního „turistu“. Zve si zájemce o prohlídku do kanceláře, probírá s nimi možnosti financování, a proto Vám přivede jen vážné zájemce.

10) Úspora Vašich nákladů

Provizi si makléř zaslouží až v momentě prodeje nemovitosti. Jako prodávající neplatíte žádné poplatky předem. Naopak spoustu peněz ušetříte za kompletní servis, který pro Vás zajistíme, například kupní smlouva, úschova peněz, znalecký posudek, kolky aj.