Dejte na první dojem

Společně připravíme Váš domov k prodeji tak, abychom upoutali co nejširší rozsah potenciálních zájemců.

Realitní specialista Vám se svým přehledem a znalostmi z realitního trhu garantuje kompletní servis a nejlepší cenu za Vaši nemovitost. Pokud Vaše nemovitost stále „leží“ v nabídce využijte právě služeb realitního makléře, aby neztratila svůj počáteční „šmrnc“ a nebyla zbytečně prodaná za nižší cenu.

Cílem je zvýšit prodejní potenciál a to tak, aby prostředí a domov odpovídali představám kupujícího o jeho vlastním bydlení. Pomůžeme Vám se zaměřit na pozitivní detaily Vašeho bydlení a nenápadným způsobem odpoutat pozornost od nepříznivých prvků.

 

Jaký bude přínos Home Staging pro Vás?

  • Rychlejší, výhodnější, efektivnější prodej Vaší nemovitosti.
  • Oslovení co nejširšího spektra, potenciálních zájemců o Vaši nemovitost.
  • Vaše nemovitost zazáří mezi ostatními na trhu.
  • Kupní cena nemovitosti dosáhne výrazně vyšší ceny.

 

Praktická ukázka Home Staging

 

 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT