Hypotéky a financování

Často je pro spoustu lidí právě hypotéka jedinou šancí, jak získat peníze na nemovitost. Jak ale vybrat správnou hypotéku? O co se při výběru zajímat? Celá řada lidí tohle neví a tápe. Hypotékou nemusí lidé jen vyřešit problém jak zaplatit třeba byt, který chtějí koupit, ale mohou jí využít i na rekonstrukci nemovitosti.

Sluzby-Hypotekyafinancovani1Jak postupovat, na co se zaměřit, jaká hypotéka je pro Vás nejlepší a jakou dostanete úrokovou sazbu – s tím vším Vám pomohou naši odborníci. Jsou to specialisté ze Světa financí. Na nic nezůstanete sami. Celým náročným procesem Vás provedou a budou stát po Vašem boku.

Jak vysokou částku banka půjčí?

Mnohdy se stane, že jen hypotéka třeba na koupi domu nestačí. Nyní už totiž od banky nedostane celou požadovanou částku. Důležité je proto mít i své vlastní peníze. Jenže jak si lidé pletou, kupní cena není hodnotou nemovitosti. Její cenu určí až odhadce.

Kolik zaplatím navíc?

Otázka, která je pro spoustu lidí hodně důležitá. Banky lákají lidi většinou na nižší úrokové sazby, než ve skutečnosti jsou. Naši specialisté Vám i poradí, co tyto sazby ovlivňuje. Jde například o délku fixace, splácení a třeba i účel úvěru.

Využijte odborníky. Půjčujete si totiž i na desítky let a hypotéka Vaši peněženku výrazně zatíží.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT