Pro developery

Zdlouhavé stavební řízení, výroba nákresů, různá povolení, vyjádření institucí, zajištění financování i samotná výstavba zabere spoustu času. A právě proto máte nás – ty nejzkušenější ve svém oboru. Odborníci ze sítě Reality 11 Vám se vším pomohou.

 

Sluzby-ProDevelopery

Posoudíme Vaše plány

Pomůžeme Vám s analýzou projektu. Zkonzultujeme s Vámi Vaši vizi, navrhneme možná řešení, způsob financování, prodejní cenu. Poskytneme Vám kompletní servis od prvotních analýz až po předání klíčů od nemovitosti koncovým zákazníkům.

 

Co patří k prodeji?

Všechny obsáhlé a často i právně složité otázky týkající se samotného prodeje za Vás vyřeší naši zkušení právníci. Po dohodě přichystáme plán, stanovíme za Vás prodejní strategii. Naši zkušení makléři se Vašemu projektu budou celou dobu plně věnovat. Umíme zařídit i tvorbu profesionálních webových stránek, prezentaci na sociálních sítích, vždy průběžné aktualizované dle stavu výstavby.

 

Samotný prodej projektu

Z naší celorepublikové databáze vyhledáváme bonitní zájemce a projekt jim představíme. Nemusíte se zatěžovat ani s rezervačními nebo kupními smlouvami. Zájemcům umíme pomoci i s výběrem vhodného financování.

 

Inzerce Vás může zruinovat

O celou propagaci projektu se síť Reality 11 postará. Samotná inzerce je totiž hodně drahá. V porovnání s menšími realitními kancelářemi jsme my ti, kteří zajistí velkou a profesionální kampaň. Inzeráty pravidelně topujeme, disponujeme reklamními bannery, zpracujeme videoreportáže či vizualizace nebo PR články. Váš projekt uvidí tisíce lidí na téměř osmdesáti inzertních serverech.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT