Pro kupující

Hledáte týden, dva, měsíc, čtvrt nebo půl roku a pořád se Vám nedaří nemovitost najít? Nebo jste ji našli a nechce se Vám …. My Vám pomůžeme. Buď najdeme přesně to, co hledáte, nebo za Vás vše ostatní vyřídíme.

Sluzby-Prokupujici1

Rádi pro Vás vyhledáme nemovitost každého druhu a postaráme se, aby splňovala Vaše požadavky.  V případě, že už jste ji našli sami, zprostředkujeme za Vás všechny obchodní náležitosti a zajistíme hladký průběh celé koupě.

  • Hledáme nemovitosti na míru
  • Zajistíme financování
  • Poskytujeme právní služby

 

Hledáme nemovitosti na míru

Hledáte nový domov, chatu k odpočinku, kancelář nebo jen pozemek? Naším cílem je najít nemovitost, přesně  podle Vašich požadavků. Nic pro nás není překážkou, proto představami o Vašem pozemku snů nešetřete.  K vyhledání je také možné využít partnerského konceptu Lovci nemovitostí, který se specializuje na vyhledávání těch nejlepších nemovitostí pro Vás.

 

Zajistíme financování

Našli jste si svou vysněnou nemovitost v naší nabídce, ale přesto váháte, zda to po peněžní stránce zvládnete?  I s tímto Vám rádi pomůžeme, spolupracujeme se zkušenými poradci ze Světa financí, kteří Vám zajistí financování dle Vašich možností.  Sjednají si s Vámi schůzku, kde jim přenecháte všechny své starosti ohledně prostředků, a vše ostatní zařídí za Vás.

 

Právní servis

Víte, jakou smlouvu, o advokátní úschově musíte zvolit? Dvoustrannou nebo třístrannou? Jaká z těchto smluv Vás jako prodávajícího ochrání? Nerozumíte třeba ani kupním smlouvám? Nebojte se.

Naši právníci přesně ví, co vše má kupní smlouva obsahovat, jakou smlouvu si máte zvolit. S každým klientem vše individuálně konzultují a vysvětlují.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT