Pro nájemce

Pro spoustu lidí neuvěřitelné. Pro jiné zase krutá realita a prozření. Ne vždy se totiž vyplácí shánět si podnájem přes anonymní servery. Nikdy nevíte, na koho narazíte.

Nemáte ani jistotu, že ten, který Vám pronajímá byt, je skutečným vlastníkem. A už vůbec nemůžete tušit, jestli tentýž podnájem neslíbil už řadě lidí před Vámi.

Sluzby-ProNajemce1Zdá se Vám to nereálné? Právě opak je pravdou. Poslední případ, kdy lidé skončili bez střechy nad hlavou a naletěli na anonymním serveru podvodníkovi, se stal v dubnu 2017. Mezi podvedenými byla i těhotná žena s malým dítětem. Všem zbyly jen oči pro pláč.

Předejděte rizikům

Aby jste měli jistotu, že si byt pronajímáte od přímého majitele, a že jste jen Vy jediným nájemcem, využívejte služeb realitních makléřů. Jen ti Vás totiž ochrání a pomohou. Nejen s hledáním vhodného bytu, ale především zjistí, jestli byt patří skutečně onomu člověku.

Šetřit ano, ale jinde

Šetřit se v těchto případech nevyplácí. Ne vždy to dopadá dobře, když si jedinec hledá pronájem sám na „anonymních serverech“. Přesně tady si tito podvodníci své oběti vybírají. Kdyby zvolili výběr pronájmu přes seriozní realitní kancelář, tohle by se nikdy nestalo. Jenže lidem se často nechce dávat provize ve výši jednoho nájmu navíc.

Prověřovat za tu cenu stojí

Než aby někomu zbyly oči pro pláč a zůstal bez střechy nad hlavou, je vždy lepší spolupracovat s důvěryhodnou realitkou. Makléř totiž vždy prověří, jestli byt patří té správné osobě, jestli je vše, tak jak má být.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT