Pro prodávající

Pokud se svěříte realitním makléřům ze sítě Reality 11, máte zaručenou stoprocentní péči. Každému z Vás se budou individuálně věnovat. Udělají maximum pro to, aby Vaši nemovitost prodali, co možná nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu. Makléři přesně ví, jak zefektivnit inzerci, aby o ni byl největší zájem.

Sluzby-ProProdavajici1Předejděte problémům

Zbytečně neriskujte a nesnažte se prodávat Vaši nemovitost sami. Nikdy nevíte, jestli nenatrefíte na podvodníka. Zabezpečte svůj prodej tak, aby vše proběhlo hladce.

S námi se nemusíte bát

I když celá řada lidí se v dnešní době obává svěřit se do rukou realitních makléřů, s námi jste v bezpečí. Klademe důraz na profesionalitu, důvěru. Jsme členy Realitní komory České republiky, která se snaží eliminovat veškerá rizika a hledá ta nejlepší řešení v určitých situacích.

Úspora času a peněz

Už jste do inzerátů nasypali velkou sumu peněz a stále se Vám nepodařilo prodat? Nebo trávíte hodiny a hodiny zvedáním telefonů, odpovídáním otázek na ty a též samé dotazy a chodíte na prohlídky s lidmi, kteří se ve finále ani neozvou, že o nemovitost nemají zájem? Proto jsou tu pro Vás makléři Reality 11. Ti všechna tato úskalí vyřídí za Vás a Vy budete mít spoustu času sami na sebe nebo na své blízké. Samozřejmě, že Vás o všem makléři informují.

Právní servis

Naši právníci přesně ví, co vše má kupní smlouva obsahovat, jakou smlouvu si máte zvolit. Jestli dvoustrannou, nebo třístrannou. S každým klientem vše individuálně konzultují a vysvětlují.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT