Garance služeb

Proč právě přes nás kupovat či prodávat nemovitost? Zjistěte v šesti bodech tajemství našeho úspěchu.

 

Realitní magazín

Vydáváme vlastní inzertní a informační magazín. Každé dva měsíce vychází v nákladu čtyřicet tisíc výtisků. Časopis je distribuován ve všech regionech většinou formou cílené nikoliv plošné distribuce (reklamní stojany).

Kvalita služeb

Striktně se řídíme etickými kodexy a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb. Jsme členy Realitní komory ČR, jakožto největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice. Vychováváme a kontrolujeme své makléře sítí profesionálních mentorů.

Profesionalita a rychlost

Naši makléři jsou profesionály ve svém oboru. Vždy narovinu objektivně posoudí veškeré faktory spojené s prodejem Vaší nemovitosti a náležitě stanoví úspěšnou prodejní strategii. Disponujeme databází desetitisíců zájemců o koupi nemovitosti

Vliv na trhu

Jsme největší partnerská realitní sít v ČR založená a vlastněná 1 českým majitelem. Nabízíme více než 10.000 nemovitostí každý den.

Bezpečný prodej

Modelujeme na míru nejbezpečnější obchodní postupy včetně ochrany finančních toků. Za každé situace hájíme zájmy obou smluvních stran a trváme na osvědčených praktikách. Veškerou smluvní dokumentaci vyhotovují zkušení odborníci s právním vzděláním

Kontrola a zpětná vazba

Disponujeme celorepublikovou sítí externích kontrolorů, kteří provádějí „mystery shopping“. Máme rychlý a propracovaný proces reklamace služeb, kde získáváme zpětnou vazbu od našich klientů v čase.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT