Reference klientů

Vřele doporučuji! 100%servis, pán s námi všude zašel, vše vysvětlil ( a to jak malému dítěti,protože mé zkušenosti byli doposud mizerné

Dalibor Bystroň

Se službami pana Reindla jsem velmi spokojená. Profesionál se stručným, ale věcným jednáním, vstřícný a ochotný. Případným zájemcům můžu jenom doporučit.

Hana Růžičková

Dobrý den, paní Houserová je profesionál na svém místě - vstřícná, stále usměvavá, obětavá (i přesto, že měla ležet doma a léčit se, raději s námi zařídila předání bytu abychom jej měli co nejdříve k dispozici). Bydlení je úžasné a stále si s partnerem říkáme, že byt čekal právě na nás ☺️

Martina Ryšánková

Při pronajmu našeho bytu, me oslovila pani Kubikova, zijici shodou okolnosti také ve Vestci s nabídkou, ze nam pomuze najit vhodného zajemce ohledne zmineneho pronajmu. Ze zacatku jseem byl neduverivy, protože se snazim spolehnout sam na sebe, ale ihned po první schůzce si získala mou plnou duveru a ta se naramne vyplatila. Během tydne byla sepsana a podepsana jak rezervacni, tak najemni smlouva, které mi obe byly nejprve preposlany k doplneni mych pozadavku a pote bez problemu podepsany najemci. Timto bych chtěl za mne i za mou manželku podekovat za skvělou spolupraci, perfektni jednani a rychlou realizaci ohledne našeho pronajmu. Jeste jednou diky a preji co nejvíce spokojenych klientu, kterym timto velmi doporucuji spolupraci s pani Kubikovou. Hezky den, Slavek Jindrich, Vestec

Slavek Jindrich

Super spolupráce rychlé jednaní :)

Rostislav Strnad

Při koupi svého bytu jsem se setkala s profesionálním a vstřícným přístupem, klidným a příjemným jednáním, rychlým a spolehlivým řešením souvisejících a náhle vyskytnutých problémů. S paní Kubíkovou naprostá spokojenost. Edita H.

Edita Hanzlová

S prací makléřky paní Stoklasové jsem byla vždy spokojena. Velmi milé a profesionální vystupování. Umí poradit. S nájemníky, na kerých jsma se shodly, nebyly nikdy problémy.

L. Pechmannová

Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval za perfektní práci paní realitní makléřce Bc. Lucii Bukovjanové při zprostředkování našeho vysněného bydlení. Jako řidič v mezinárodní autobusové dopravě jsem velice časově vytížen a s paní makléřkou nebyl žádný problém se domluvit na osobních schůzkach i o víkendu když jsem přijel z práce domů. Tohoto přístupu si velice cením. V případě potřeby dalšího nákupu nebo prodeje nemovitosti už vím kde najdu pochopení a profesionální přístup. Ještě jednou mockrát děkuji paní makléřce Lucii Bukovjanové a týmu společnosti Reality11.

Stanislav Macourek

Ochotná, vstřícná, příjemná prostě O.K.

Emil Novotný

S p. Hruškou sem byl velice spokojený kdybych prodával být byl by první kdo by měl ode mě telefonát...

Jiří Novotný

S realitním makléřem p. Vítězslavem Hruškou, jsem byl naprosto spokojený. Nevázla komunikace a vždy jsem byl o všem informován. Prodej bytu, proběhl bez jediných komplikací a vše bylo připraveno, tak jak má být. Druhý den po podpisu, jsem měl všechny peníze na účtu. Jestliže v budoucnu budu potřebovat služby realitního makléře, vím jistě, že budu chtít jeho služby. Všem ostatním potencionálním zákazníkům, nemohu jinak než p. Hrušku doporučit.

Václav Ninger

Děkuji panu Heclovi za vstřícný přístup a bezproblémový prodej naší nemovitosti.

Alena Káňová

Spolupráce s paní Denisou Petöczovou ohledně zpracování nabídky k pronájmu bytu až k následnému pronajmutí nemovitosti, proběhla na naprosto precizní profesionální úrovni. Jednání bylo rychlé, vstřícné a bezproblémové. S velkým přehledem a ochotou, mi byly také otázky ohledně pronájmu novým zájemcům. Paní Petöczová, je pravým profesionálem na svém místě. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí nebo uvažují pronajímat nemovitosti , ale také případným zájemcům o pronájem. S tímto odborníkem na svém místě je opravdu radost spolupracovat.

Bc.Michal Pöra

Všem vám lzu kradu do pekla sr s pervitinem hrách

Lukáš hofman

Paní Holubová, děkujeme že jste nás nezklamala, od začátku jsme Vám věřili. Děkujeme za rychlé vyřízení, které nám pomohlo. Přejeme Vám mnoho spokojených klientů jako jsme my. Cuhrovi

Jana Cuhrová

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací