Reference klientů

Naprostá spokojenost, veškerý servis zajištěn. Pana Hrušku mohu vřele doporučit.

simon volek

Vše proběhlo v pořádku a korektně. Můžu jen doporučit. Miroslav Havlíček

Miroslav Havlíček

Martine, naprosto precizní jednání, perfektní připravenost na nenadálé situace, dokonalé odborné znalosti a absolutní profesionalita z tebe dělá špičku.... Děkujeme za prodej domu a klobouk dolů za řešení všech komplikací kolem

Markéta Ulrychová

S prácou p. Kubíka sme veľmi spokojní, dobre nám poradil a kúpa prebehla bez problémov. Následne zabezpečil aj drobnú opravu. Je to skutočný profesionál. Komunikácia je bez problémov a v budúcnosti s ním budeme radi spolupracovať.

rodina Császtová

Jeden z nejlepších makléřů - profesionál s lidským přístupem, 100% důvěra. Vystihují ji znalosti, zkušenosti, zodpovědnost. Velice sympatická, milá. DOPORUČUJI.

Aneta Červinková

Rád bych tímto poděkoval makléřce paní Šubrtové za profesionální přístup a jednání při prodeji pozemku. Prodej proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému. Také bych ji rád poděkoval za její milé jednání a následnou péči po prodeji. Všem mohu paní makléřku vřele doporučit..

Jiří Ambroz

Velice profesionální jednání ale přitom lidský, milý přístup. Rychlé reakce v komunikaci i ve vyřízení celé koupi bytu. S paní makléřkou jsme byli velice spokojeni a pokud bude třeba, i příště využijeme jejích služeb

Alena Sztancsik

Děkuji za spolupráci s paní makléřkou, která byla jak velmi profesionální, tak i milá a prodej nemovitosti proběhl poměrně rychle a v naprostém pořádku.

Eva Petrová

Mila,spolehliva se 100% prac.nasazenim. Maximalni spokojenost.

Kristýna Krupičková

Rada bych vyzdvihla a vsem vrele doporucila opravdu profes.praci realit.maklerky p.Subrtove. Muj dum byl prodan behem velmi kratke doby. Vse probihalo tak,ze z pohodli domova jsem pouze podepisovala ruzne listiny,vse bylo zarizeno-Cez,Vod.a kanal. Katast.ur. Nemusela jsem se starat o nic. Komunikace ze strany p. Subrtove byla perfektni, vse ihned vyrizeno,o vsem jsem byla informovana. Opravdu profesional.jednani,navic prijem.vystup.,ochota pomoci. Co vic k tomu dodat? Vsem vrele doporucuji. Lenka Mrazova

Lenka Mrazova

Děkuji paní Michaele Guntherové za profesionální i odborný přístup, se kterým mě provázela po celou dobu prodeje bytu v Praze Nových Butovicích. Dokázala se vším poradit a případné nejasnosti vyřešit. Nic nebyl problém a její slovo vždy stoprocentně platilo. Ještě jednou děkuji a mohu jedině doporučit. Zdeněk Nosek

Zdeněk Nosek

Skvělá příprava, rychlé jednání a vstřícný přístup. Koupě mé nemovitosti byla po právní stránce velmi komplikovaná. Pan Záboj predvedl absolutně nadstandardní prístup, obrovskou a úspěšnou snahu dotáhnout věci do konce. Na jakoukoliv mojí laickou otázku odpověděl bez prodlení a velmi srozumitelně. Dokonale koordinovaná spolupráce s advokátní kanceláří a finanční poradkyní. Jeho služby v oblasti realit mohu všem vřele doporučit. L. Molnárová

Lucia Molnarova

Byli jsme velmi spokojení s práci pana makléře. Profisionální a rychlé jednání. Doporučuji všem. Děkuju

Tatjana

Už po několikáté dobrá zkušennost. Dohody platí, nic si nemusím hlídat, otevřená a jasná komunikace, ve světě realit vzácný případ. Všem doporučuji.

Václav Lavička

Vážené paní Nadě Holubové děkujeme za vysoce profesionální práci a přejeme hodně úspěchů a hodně spokojených klientů.

Manželé Bláhovi - Horoměřice

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací