Reference klientů

Velmi rychle prijemne jednani. Profesionalni pristup, zodpovedne stanoveni ceny a navrhu na moznosti prodeje. Doporucuji

Jana klesalova

Dobrý den. Gledam pronájem bytu

Andrey Orlov

Pohotove služby, bezproblemove jednaji a profesionální přístup. Mohu doporučit.

Ludmila Baštová

Se službami slečny Petry Koštové jsem byl naprosto spokojen. Prodával jsem dům a vše zařídila k mé naprosté spokojenosti. Prodej proběhl rychle a dokonce zařídila nejvýhodnější cenu. Díky.

Martin Novák

Pani Jana Fiserova -Reality11 Ceska Lipa Pani Fiserova mne byla velikou oporou pri hledani noveho najemnika do meho bytu. Ziji v cizine a pres tu velkou dalku byla tu kazdodenne se mnou v kontaktu,kdyz jsem nevedela kudy kam,byla tu moje vila zachrance v me slozite situaci.Mela se mnou velkou trpelivost,vse co bylo potrebne kolem bytu,vyridila na profesionalni urovni.Ma velmi lidsky pristup,je obetava!Kdyby se hodnotilo se 100,tak by pani Fiserova tu stovku ode mne dostala.Do budoucna se chci znovu obratit na ctenou p.Fiserovou a vrele doporucuji jeji sluzby vsem potencialnim zajemcum. Dekuji Vam!!

Marcela Bajramovicova

Plně doporučuji, maximální spokojenost. Musím vyzdvyhnout vstřícné jednání, vynikající komunikace.

Václav Radil

Moc rád bych poděkoval panu makléři Spáčilovi za ochotu a profesionální přístup v příjemné spolupráci mezi kupujícím a prodávajícím. Všechny záležitosti ohledně podpisů a jejich smluv proběhly hladce a bez komplikací. Vše zařídil.. Zkrátka, pro mne je to člověk, kterému se dá předat veškerá důvěra ohledně nákupu či prodeje nemovitosti. Určitě doporučuji každému. Velké Díky. p. Koťátko

Jan Koťátko

Velice skvělá, šikovná, milá, ochotná a sympatická makléřka.Dekujeme za spolupráci a doporučujeme ????

Hana Lepšíková

Paní Moutelíková je profesionál na svém místě. Vše proběhlo jak bylo dohodnuto, na schůzky chodila včas a připravena, což není u jiných makléřů vždy pravidlem. V problematice prodeje (nákupu) a pronájmu nemovitostí se vyzná a vždy ráda poradí. Doporučuji!

Lukáš H.

Velmi milé a ochotné jednání. Skvělý přístup a komunikace. Děkuji za služby

Radová Tereza

S paní magistrou jsem řešil pronájem výrobních prostor ve středočeském kraji a bytu v Praze. Rád bych vyjádřil poděkování za aktivní přístup, návrhy k dalšímu postupu a finální řešení. Vše dopadlo skvělé. Realitní služby paní magistry využiji zcela jistě i příště.

Pavol Gacho

Při prodeji domu v Měříně což nebylo jednoduché, byl to prodej přes soud a dlouho se to táhlo, byla paní inženýrka velice ochotná a hodně nám pomohla. Jsme jí za vše moc vděčni a ještě jednou děkujeme.

Miloslav Ambroz

Nemuzeme napsat nic nez pravdu. Pan Taborsky je velky profesional a k tomu velmi prijemny a spolehlivy clovek. Pokud bychom neco prodavali nebo kupovali,tak jedine s nim. Komunikace na jednicku s hvezdickou, dodrzovani terminu taky. Jeste jednou moc dekujeme. Eva Szczurkova a David Suchoparek

E. Szczurkova a D. Suchoparek

Koupě bytu je velký krok v životě, a je dobré mít pomoc makléře, kterému můžete důvěřovat. Vždy je velmi příjemné setkat se s kompetentním člověkem, který je profesně na výši. Právě takový makléř je pan Táborský a výborná zkušenost s celým procesem koupě bytu v Lbc nás přivedla k tomu, že jsme mu bez váhání zadali naopak prodej našeho bytu v Praze. A opět k naprosté spokojenosti. Jeho služby můžeme jedině doporučit. I.H. a T.L.

Ivana Honsnejmanová

Pan Táborský je skvělý makléř, navíc s empatií a velice slušným a férovým jednáním. Na čem jsme se dohodli, to platilo. Jsme rádi, že prodej bytu a garáže a zároveň pořízení nového domu jsme svěřili do dobrých rukou.

Jan Krotil

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací