Reference klientů

P.Hruška je velmi schopný, spolehlivý a profesionální makléř. Byla jsem velmi spokojená.. Vřele doporučuji. A děkuji za vše.

Michaela Houštecká

Fetujici makler by mel byt na lecbe.. ne na internetu jako makler mesice.

Ondřej soudil

Od paní Stoklasové rychlý, profesionální a lidský přístup k mému zadání! Vše proběhlo podle představ a to jak časově, tak finančně. Díky a rád doporučuji dalším klientům!

Vít Faifr

Pan Hruška je velmi schopný, profesionální a spolehlivý makléř. Veškerý servis zajištěn na výbornou. Byla jsem velice potěšena, že jsem mohla spolupracovat právě s panem Hruškou. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.

Lucie Kluchová

Hezký den přeji, v nedávné době jsem se rozhodl pronajmout svůj byt, nejdříve jsem to zkoušel na vlastní pěst, ale nedopadlo to moc dobře. Mého inzerátu si všimla paní Kubíková, která mne kontaktovala a nabídla se, že mi s pronajmutím pomůže, pokud budu chtít. Ihned po prvním kontaktu mne komunikace s paní Kubíkovou zaujala a požádal jsem ji o pomoc. Při našem prvním setkání na mne působila velmi profesionálně a přátelsky a přislíbila, že mi zájemce na byt sežene během krátké chvíle. Věřil jsem jí a tak se taky stalo, do týdne mi byt pronajala a sehnala skvělé nájemníky. Její přístup jak ke mne, tak k práci, vzala velmi profesionálně a s plným nasazením, komunikace mezi námi nikdy nevázla a já jsem spokojen a to velmi. Velmi doporučuji paní Kubíkovou všem, kdo chcete pronajmout Vaše bydlení. Má velmi osobitý přístup, se vším pomůže, resp. vše udělá za Vás, o nic se nemusíte starat a myslím to VÁŽNĚ!!!

Honza Bárta

Pan Hruška je velmi schopný, spolehlivý a profesionální makléř. Byla jsem velmi spokojená. Radost spolupracovat. Vřele doporučuji.

Julie Kováčová

Naprostá spokojenost, veškerý servis zajištěn. Pana Hrušku mohu vřele doporučit.

simon volek

Vše proběhlo v pořádku a korektně. Můžu jen doporučit. Miroslav Havlíček

Miroslav Havlíček

Martine, naprosto precizní jednání, perfektní připravenost na nenadálé situace, dokonalé odborné znalosti a absolutní profesionalita z tebe dělá špičku.... Děkujeme za prodej domu a klobouk dolů za řešení všech komplikací kolem

Markéta Ulrychová

S prácou p. Kubíka sme veľmi spokojní, dobre nám poradil a kúpa prebehla bez problémov. Následne zabezpečil aj drobnú opravu. Je to skutočný profesionál. Komunikácia je bez problémov a v budúcnosti s ním budeme radi spolupracovať.

rodina Császtová

Jeden z nejlepších makléřů - profesionál s lidským přístupem, 100% důvěra. Vystihují ji znalosti, zkušenosti, zodpovědnost. Velice sympatická, milá. DOPORUČUJI.

Aneta Červinková

Rád bych tímto poděkoval makléřce paní Šubrtové za profesionální přístup a jednání při prodeji pozemku. Prodej proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému. Také bych ji rád poděkoval za její milé jednání a následnou péči po prodeji. Všem mohu paní makléřku vřele doporučit..

Jiří Ambroz

Velice profesionální jednání ale přitom lidský, milý přístup. Rychlé reakce v komunikaci i ve vyřízení celé koupi bytu. S paní makléřkou jsme byli velice spokojeni a pokud bude třeba, i příště využijeme jejích služeb

Alena Sztancsik

Děkuji za spolupráci s paní makléřkou, která byla jak velmi profesionální, tak i milá a prodej nemovitosti proběhl poměrně rychle a v naprostém pořádku.

Eva Petrová

Mila,spolehliva se 100% prac.nasazenim. Maximalni spokojenost.

Kristýna Krupičková

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací