Reference klientů

Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval za perfektní práci paní realitní makléřce Bc. Lucii Bukovjanové při zprostředkování našeho vysněného bydlení. Jako řidič v mezinárodní autobusové dopravě jsem velice časově vytížen a s paní makléřkou nebyl žádný problém se domluvit na osobních schůzkach i o víkendu když jsem přijel z práce domů. Tohoto přístupu si velice cením. V případě potřeby dalšího nákupu nebo prodeje nemovitosti už vím kde najdu pochopení a profesionální přístup. Ještě jednou mockrát děkuji paní makléřce Lucii Bukovjanové a týmu společnosti Reality11.

Stanislav Macourek

Ochotná, vstřícná, příjemná prostě O.K.

Emil Novotný

S p. Hruškou sem byl velice spokojený kdybych prodával být byl by první kdo by měl ode mě telefonát...

Jiří Novotný

S realitním makléřem p. Vítězslavem Hruškou, jsem byl naprosto spokojený. Nevázla komunikace a vždy jsem byl o všem informován. Prodej bytu, proběhl bez jediných komplikací a vše bylo připraveno, tak jak má být. Druhý den po podpisu, jsem měl všechny peníze na účtu. Jestliže v budoucnu budu potřebovat služby realitního makléře, vím jistě, že budu chtít jeho služby. Všem ostatním potencionálním zákazníkům, nemohu jinak než p. Hrušku doporučit.

Václav Ninger

Děkuji panu Heclovi za vstřícný přístup a bezproblémový prodej naší nemovitosti.

Alena Káňová

Spolupráce s paní Denisou Petöczovou ohledně zpracování nabídky k pronájmu bytu až k následnému pronajmutí nemovitosti, proběhla na naprosto precizní profesionální úrovni. Jednání bylo rychlé, vstřícné a bezproblémové. S velkým přehledem a ochotou, mi byly také otázky ohledně pronájmu novým zájemcům. Paní Petöczová, je pravým profesionálem na svém místě. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí nebo uvažují pronajímat nemovitosti , ale také případným zájemcům o pronájem. S tímto odborníkem na svém místě je opravdu radost spolupracovat.

Bc.Michal Pöra

Všem vám lzu kradu do pekla sr s pervitinem hrách

Lukáš hofman

Paní Holubová, děkujeme že jste nás nezklamala, od začátku jsme Vám věřili. Děkujeme za rychlé vyřízení, které nám pomohlo. Přejeme Vám mnoho spokojených klientů jako jsme my. Cuhrovi

Jana Cuhrová

Spolupráce s panem Hruškou byla bez problémů, vše proběhlo rychle ke spokojenosti obou stran. Vřele doporučuji dalším zákazníkům. Hana Špinková.

Hana Špinková

Paní Denisa Petöczová je zkušenou makléřkou, navíc jedná s klienty velice vstřícně, dělá čest své profesi. Je radost s ní spolupracovat. Profesionálka na svém místě. Spolupráci s Realitami 11 a s paní makléřkou Denisou vřele doporučuji. Jana F.

Jana Fridrichová

Jsme velice spokojení s profesionalitou p. Hrušky,zařídil skoro bez nás a opravdu rychle a ochotně se s námi kdykoliv spojil. Doporučuji všem :) ještě jednou děkujeme za náš domov :)

Andrea Pinkavová

Dobrý den paní Houserova, byla jsem s Vami velice spokojená, děkuji za informace a za plynulý postup při koupi bytečku. Mějte se krásně a třeba někdy opět navidenou. M Sekerkova.

Monika Sekerková

Jo pan realitni makléř a probíhá s ním soud kvůli lichvářství neveril bych mu

Wendy

Skvělá spolupráce při prodeji nemovitosti v Nečtinách. Maruška je skvělá a potvrzuje to i skutečnost, že pán, který mi nemovitost prodal ji zde taky chválí.

Mirek Jonáš

S paní Houserovou mám velmi dobrou zkušenost, její přístup k práci aspoň z mé zkušenosti je nejen na vysoce profesionální úrovni, ale má i něco navíc, čímž se odlišuje od nadprůměrnosti k té nejvyšší úrovni mezi realitními makléři. Důkazem toho je maximální spokojenost jak na mé straně jako prodávajícího bytu za cenu v kterou jsem ani nedoufal, tak i na straně kupujícího jako nového vlastníka, při rychle zvládnutém až pro někoho zdlouhavém procesu s potřebnými formalitami. Ve zkratce jsem nehnul ani prstem..:). Děkuji s přáním aby takových bylo více.

Ing. Hynek Homola

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací