Reference klientů

Dobrý den,děkuji panu Norkovi za profesionální přístup při koupi bytu.Za mě obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Ještě jednou děkuji.S pozdravem M.Trepera

Miroslav Trepera

S paní maklerkou jsme byli spokojeni. Je ochotná a super je, že vše za vás vyřeší. Super přístup a profesionalita. Budu paní doporučovat.

Leona Libenska

Děkuji za pomoc s pronájmem bytu. Vše proběhlo rychle a profesionálně, jen jsem podepsal papíry. Pan Čapek má odhad na lidi a budoucí zájemce si ještě důkladně proklepl. Mohu jen doporučit. Miroslav Balog

Miroslav Balog

S realitní makléřkou spolupracuji téměř rok. Pomohla mi vyřešit novou životní událost a sehnala mi nájemníky do mého bytu. Vyřídila vše potřebné ke spokojenosti všech stran. Pokud hledáte zprostředkovatele pro pronájem, prodej či koupi a očekáváte pohodové, profesionální jednání s úsměve na tváři, mohu doporučit.

Tereza Rajmanová

Spokojenost

Jakub Zítka

Připojuji se k řadě klientů, kteří vyjadřují nadměrnou spokojenost s prací paní makléřky Serverové. I já jsem byla velice spokojená. Proto všem, kteří potřebují při nákupu, prodeji, pronájmu nebo ocenění nemovitostí profesionální pomoc, mohu paní Severovou s čistým svědomím doporučit.

H. Šestáková

Paní Severová je velice spolehlivá a empatická makléřka. Její přístup je profesionální, byla jsem naprosto spokojená, proto ji mohu každému vřele doporučit. Ještě jednou jí děkuji a zdravím..

Renata Kutzner

Profesionální jednání jen pokud hrajete s ním. Moderní a efektivní metody v jeho prospěch. Pokud si z nějakého důvodu rozmyslíte koupi, přijdete o peníze pokud podepíšete rezervační smlouvu, která je ušitá hlavně pro něj. Vydělá i když neprodá - efektivní a moderní metoda.

Karel Konečný

Paní makléřka je zodpovědná a seriozní. Postarala se o vše důležité, veškeré dokumenty připravila a nechala ověřit jejich pravost, my pouze podepisovali.

Tomáš Zalabák

Paní Severova je žena na svém místě,velice obětavá,umí poradit,doporucuji k nákupu či prodeji nemovitostí. Za její ochotu a laskavost děkuji. RázekIvan

Ivan Ražeķ

Rád bych touto cestou poděkoval realitní makléřce Denise Petöczové za profesionální přístup při realizaci prodeje bytu v Praze. Po celou dobu byla vstřícná, komunikativní a vysoce profesionální. Doporučuji všem!

Marek Podlezl

S Paní Petözcovou realitní makléřkou jsem byla nad rámec spokojená. Její profesionalita, rychlost,,celkový um v oboru,celková znalost ???? Jednoznačně doporučuji všem 100%

Ivana Salačová

Profesionální a velmi příjemné jednání. Vše bylo transparentní a velmi rychlé. Určitě bych doporučil.

Štěpán Calta

Paní Davidová je velmi milá a spolehlivá makléřka. Takřka nic nebyl při prodeji nemovitosti problém. Vše zařídila, snažila se být ve všem nápomocna. Po celou dobu prodeje byla velmi aktivní. Za nás velká spokojenost! Eva Jílková Barbora Lisá

Eva Jílková Barbora Lisá

Jarda Fišer je vynikající realitní makléř, který mi pomohl s pronájmem mého bytu 2+1 v Praze 10 Strašnicích. Jeho profesionalita, znalost místního trhu a osobní přístup byly klíčové pro úspěšné zprostředkování nájmu. Jarda byl vždy dostupný, aby zodpověděl mé dotazy a poskytl mi cenné rady a podrobné informace. Jeho schopnost efektivně komunikovat a jednat s potenciálními nájemci byla neocenitelná, což vedlo k rychlému a hladkému procesu pronájmu. Obzvláště mě zaujala jeho upřímnost a transparentnost během celého procesu. Celkově jsem byl s Jardovými službami extrémně spokojen a bez váhání bych ho doporučil ostatním pronajímatelům v Praze, kteří hledají kompetentního a spolehlivého realitního makléře pro pronájem svého bytu.

Tomáš Koťara

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT