Reference klientů

Nákup proběhl velmi rychle a bez problémů. Rovnou jsem zadal paní Davidové i pronájem, který aktivně řeší.

Jan Lánský

Paní Davidová je realitní makléřka na svém místě. Prodat byt v rekordním čase umí jen ta nejlepší! Je milá, spolehlivá a pečlivá. Moc děkuji a určitě doporučuji.

Jitka Šmídová

Dobrý den.Byla jsem s vámi naprosto spokojená. Děkuji za vaši skvělou práci a přeji vám aby se vám nadále skvěle dařilo a buďte takový jaký jste. Ještě jednou děkuji ???? paní Málková

Jitka Málková

Děkuji za rychlé prodání bytu. Pan Sirotek odvedl, profesionální práci. Mohu vřele doporučit. M.

Michael

Řešili jsme spolu komplikovanější obchodní případ ... nesplacená hypotéka, strana prodávající v exekuci, zachraňování elektroměru a plynoměru na poslední chvíli, nesrovnalosti při předávání bytu. Oceňuji flexibilní spolupráci, individuální přístup a profesionální servis i v případě nečekaných událostí.

Petr Staněk

Pana Sirotka doporučuji. Je velice ochotný, komunikativní a i když je má nemovitost na katastru s informací "Zástavní právo smluvní" z důvodu rozhodnutí o úpadku, tak vše s jeho velkým přičiněním a kolegy Radka Hájka, probíhá bez problémů. Veškeré náležitosti jak pan Sirotek tak pan Hájek vykomunikují jak s insolvenční správkyní tak i s bankou kde mám hypotéku. Nemovitost jsem se rozhodla prodat koncem prosince roku 2015 a již 11. 2. 2016 byla podepsána smlouva s kupujícím a insolvenční správkyní. Takže i takhle zatíženou nemovitost pánové dokázali bez jakýchkoli problémů prodat ve spokojenost mou, ale i kupujícího. Opravdu vřele doporučuji.

Jelínková Dagmar

S panem Sirotkem jsme resili moznou koupi domu. Ke koupi nakonec nedoslo, ale pan Sirotek projevil nadstandardni ochotu, dum nam jel ukazat az trikrat, prestoze slo pokazde o minimalne hodinovou prohlidku, pokazde o vikendu. Muzu doporucit.

Sam Ferencik

Pan Sirotek mi pomohl prodat můj dům, jeho práce se mi líbila, nyní též praciji v realitách přímo v jeho firmě. Doporučuji!!

Světlana Shevchuk

S paní Severovou se nám opravdu velice dobře spolupracovalo. Její lidský přístup, profesionální jednání a velká ochota vše dotáhnout do konce k naší spokojenosti. Po těchto zkušenostech vřele doporučuji její služby. Je super.

Miloslava Michlová

Maximální vstřícnost, ochota, flexibilita, profesionální přístup. Hodnotím 10 z 10 a doporučuji.

MUDr. Zita Hodečková

Mohu doporučit, velice příjemná slečna.

Martina Ortova

Perfektní, profesionální přístup při pronájmu bytu. Pouze jsem sdělila požadavky na budoucí nájemníky a předala klíče. Vše ostatní pan Norek zařídil, od nafocení a propagaci, přes absolvování prohlídek s potencionálními zájemci až po sehnání vhodných nájemníků a podpis pripravené smlouvy. Moc děkuji.

Anna Krausová

S paní Severovou byla radost spolupracovat. Byla velice ochotná, její přístup byl profesionální a lidský zároveň. Všem její služby vřele doporučuji. S pozdravem, Martin Lamač.

Martin Lamač

Šikovný makléř, ktery své práci dobře rozumí. Vše řeší ke spokojenosti obou stran. Vyborné jednáni. Doporučuji

Stanislav Jonáš

Rychlí přístup, férové jednání, znalosti. Jsem rád, že jsem při výběru makléře narazil na pana Norka. Díky

Jiří Nikl

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT