Zpět Profil makléře:
Ing. Dagmar Sobotková

Ing. Dagmar Sobotková

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Jak vám mohu pomoci

Poradenství

Chystáte se prodat nebo koupit nemovitost a nevíte, co vše je k tomu potřeba? Neudělejte chyby, kterých byste později litovali. Poraďte se nejprve se mnou. Ráda zodpovím Vaše otázky.

Stanovení tržní hodnoty

Zásadní proces před prodejem nemovitosti. Jejím nesprávným stanovením lze přijít o nemalé finanční prostředky.

Home staging

Úprava interiéru. Home staging je jeden z nástrojů, který pomáhá k rychlejšímu zobchodování nemovitosti. Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí /Andy Warhol/.

Zajištění PENB a technické inspekce

Při prodeji nebo pronájmu budovy je stanovena povinnost vypracovat průkaz energetické náročnosti budovy. Posudkem technického stavu prodávající předchází sporům a kupující nekupuje zajíce v pytli.

Prodej nemovitostí

Mým cílem je prodat Vaši nemovitost rychle, za reálnou tržní cenu, ušetřit Vám starosti a čas. Použiji moderní marketingové strategie, zajistím právní servis, inzerci a další.

Pronájem nemovitostí

Ušetřím energii a čas na přípravu nemovitosti, inzerci, komunikaci se zájemci, prohlídky, výběr nájemníka, přípravu nájemní smlouvy a předání nemovitosti.

Zprostředkování koupě nemovitosti

Hledání nemovitosti na míru dle zadaných parametrů. Zajistím prověření právních a technických vad nemovitosti a určím její cenu. Vhodné pro vytížené klienty, kteří chtějí šetřit svůj čas a peníze.

Zajištění hypotéky

Nejen, že zrealizuji hypotéku, ale zajistím nejoptimálnější podmínky na trhu včetně kompletního servisu. Dokáži řešit souhrnně veškeré finanční otázky a životní situace s dopadem na rodinný rozpočet.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT