Podnikám v oblasti realit a soukromých financí. Specializuji se na prodej nemovitostí v Praze a v okolí Kamenice u Prahy a Jesenice, neboť v této oblasti žiji. Původně jsem vystudovala účetnictví, ale později jsem zjistila, že mě tato činnost nenaplňuje. Rozhodla jsem se skončit s pozicí zaměstnance a vrhnout se na podnikání.

Baví mě práce s lidmi, baví mě jim pomáhat v situacích, v kterých se sami neorientují nebo na to nemají čas.  Jsem maximálně zainteresovaná v každém obchodním případu. Spokojenost klienta a úspěšná realizace jeho potřeb je pro mě zavazující. 

Zadat inzerát na internet a čekat, až se někdo ozve, to dnes už tolik nefunguje. Pomocí moderních marketingových nástrojů dosáhnu cíle rychleji a nemovitost je zobchodována za reálnou tržní cenu. Mým cílem je vytvořit win-win situaci pro všechny zúčastněné a proces nákupu a prodeje udělat co nejméně stresující. 

Postupuji v souladu se svými zásadními hodnotami jako jsou osobní přístup, morálka a respekt. Každá transakce je individuální a zaslouží si individuální přístup a jinou obchodní a marketingovou strategii. Zakládám si na vysoké úrovni prezentace nemovitostí a poskytuji komplexní služby. Mé zkušenosti, jako hypotéčního poradce, s financováním nemovitostí mi pomohou dívat se na věc jako celek.

Další mou velkou rolí je, být matkou a dobrou průvodkyní životem mých dětí a naučit je znát hodnoty života. Stále pracuji na osobním rozvoji a vzdělávám se. Zajímám se o zdravý životní styl, pozitivní psychologii, ve volném čase hraji golf, jezdím na kole a rádu čtu.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT