Jednání ohledně spolupráce

- vyslechnu Vaše očekávání, prohlídnu si nemovitost, provedu analýzu prodejní ceny, vysvětlím průběh prodeje. Po vzájemné domluvě se podepisuje zprostředkovatelská smlouva, připravuje se dokumentace a individuální plán prodeje.

Příprava nemovitosti k propagaci

- nemovitost se uklidí a naaranžuje pro focení. Vytvoří se profesionální fotografie a dispoziční plány, 3D prohlídka, videoprohlídka. Provede se grafická příprava prezentace. Vytvoří se inzerát, inzerát si odsouhlasíme.

Zajištění progagace

- inzerce nemovitosti na realitních portálech, webové stránky nemovitosti, lokální prezentace v okolí, rozesílání do databáze prodávajících.

Organizace prohlídek

- komunikuji s potenciálními zájemci, organizuji a vedu prohlídky, dodávám zájemcům dokumenty k nemovitosti, podávám prodejci zpětnou vazbu, vyjednávám podmínky koupě.

Financování bydlení

- konzultace s kupujícím, výběr banky, prescoring, podání žádosti o úvěr a k tomu potřebných dokumentů, podpis úvěrové smlouvy, zástavní smlouvy.

Právní servis, katastrální úřad, předání nemovitosti

- sepsání rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy, příprava potřebných podkladů pro vytvroření převodních smluv, vyhotovení návrhu smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvy a smlouvy o úschově, podepsání smluvní dokumentace s ověřením, složení finančních prostředků do úschovy.

Podání návrhu na vklad vlastnického práva na katastrální úřad, po prokázání zápisu vkladu do katastru nemovitostí se odešle kupní cena na bankovní účet prodávajího.

Předání nemovitosti, převody energií, pomoc s daňovým přiznáním.

Co to pro Vás znamená?

Jen podepisujete.

Podepisujete zprostředkovatelskou smlouvu se mnou a převodní smlouvy s kupujícím. V případě zástavy, také zástavní smlouvu.

Nic neplatíte.

Náklady spojené s prodejem jsou zahrnuty v mé odměně.

Povinnosti vyřídím za Vás.

Vše obvolám, vyběhám, vyřídím.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT