Ing. Róbert Záboj

Hlavní město Praha v Praze Certifikovaný makléř
731 533 725
zaboj@reality11.cz
Petrohradská 6/7
Praha - Vršovice 101 00
VLTAVA
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2022:makléř měsíce leden - 8.místo, únor - 3.místo, duben - 5.místo, květen - 5.místo, červen - 6.místo, červenec - 4.místo

2021:makléř měsíce leden - 5.místo, únor - 8.místo, duben - 6.místo, květen 2.místo, červen - 3.místo, červenec - 4.místo, srpen - 8.místo, září - 7.místo, listopad - 8.místo

2020:makléř měsíce leden, květen - 5.místo, srpen - 4.místo, září - 3.místo, říjen - 7.místo, listopad - 6.místo , makléř roku - 10.místo

2019:makléř měsíce srpen, září, říjen, listopad, prosinec

2018:makléř měsíce března

2017:makléř roku - 9. místo

Ing. Róbert Záboj je zástupcem společnosti VLTAVA REALITY, s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 26146576.

Hodnocení klientů

Příjemné vystupování, vysvětlení celého procesu od začátku do konce, jsme velmi spokojeni s celým průběhem.

Jan Karas

Ing. Záboj pracoval velmi profesionálně, vždy měl vše perfektně připravené, zájemcům byl schopen zodpovědět veškeré dotazy. Jeho lidský přístup pomohl najít zájemce. Vřele doporučuji.

Hana Štichová

S panem Zábojem byla výborná spolupráce; vždy odborně a ochotně zodpověděl veškeré dotazy. Při tomto prodeji bytu (s vícero vlastníky) projevil obrovskou míru trpělivosti.

Jaroslava Štefková

Více hodnocení

Moje reference

Zařízený byt po rekonstrukci 3+1/L, 78m2, Praha 4 - Kateřinky

Prodej pozemku 212m2, Praha - Dubeč

Ideální podíl na pozemku 24m2 vedle obchodního centra Brno -Slatina

Pronájem hezkého 1+kk, 37m2, cihla, Praha 4 - Pankrác

Pozemek 3174m2, Hradec Králové - Plotiště nad Labem

Pronájem RD 6+1/T, 185m2, s pozemkem 809m2, Praha 4 - Kateřinky

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT